pondělí 28. března 2011

Dědictví

Jsem pořád nespokojená. Místo toho, abych se radovala z teplejšího počasí, prozatím bezproblémového průchodu studiem a blížící se výplaty, kňourám nad mizerným mobilním pseudofotoaparátem a nedostatkem materiálu pro blog. Fuj. 
Nicméně, svůj strojek na obrázky jsem přece jen trochu potýrala. Musím se pochlubit s náramkem a medailonkem, které jsem zdědila po prababičce (mám je už dlouho, nekondolujte).

I'll never be satisfied. Spring is coming, weather is much warmer, my paycheck is on the way and I'm still moaning about useless camera in my cellphone and consequential lack of materials for my blog. Shame on me.
However, I've been fighting with my poor camera for a while and the result is not so bad. I just wanted to show off my precious heirdom (this word sounds so great!) - it's bracelet and medaillon from my great grandma. 
Skoro by se hodilo povzdechnout si, jak se dřív vyráběly nadčasové a kvalitní šperky. Ale to by bylo příliš předvídatelné. Místo toho si raději slíbím, že tento týden napíšu ještě jeden článek. Minimálně!

Now I should talk about precision and craft of our ancestors but that would be too predictable. I'd rather promise to myself I'll post at least one more article till the end of this week.

(A ty noty pod tím, to je valčík, um-ca-ca. An der schönen blauen Donau...)

(And the sheets below - that's vienesse waltz. The Blue Danube, Op. 314)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pokud nejste zaregistrovaní uživatelé, podepište se, prosím.