středa 30. března 2011

Panika

Dnes byly na mé škole zveřejněny podmínky a termín talentových zkoušek pro postup do druhého ročníku. Do té doby jsem si říkala, že to nebudu hrotit a prostě to jen zkusím. Vše se, jak už to tak bývá, ve zlé obrátilo. Od návratu ze školy, tedy zhruba od pravého poledne, mě s přestávkami popadají panické stavy. Dvacet lidí z osmdesáti je přece příliš málo na to, abych se do oné skupinky "vyvolených" vešla i já!
Proslýchá se, že ó mocnou výběrovou komisi při pohovoru zajímá především jakákoliv kreativní činnost, kterou se zabývám mimo školu. Rozhodla jsem se tedy zakomponovat do podpůrného portfolia i mé korálkové výtvory (a pořád nevím, jestli je to dobrej nápad, špatnej nápad nebo jakej je to vůbec nápad). Posuďte sami. 


Today I got an very important information about my final exams. Since then, I was pretty calm. But everything went wrong as always. I'm getting random panic attacks from today's noon and it seems like it won't disappear. Twenty people from 80 - the group of lucky ones won't be big enough for me! 
I've heard some gossip about our comittee's usual questions. They'll probably want to know in which creative hobbies I'm interested so I decided to include my beadwork in my portfolio. I'm not sure if it's a good idea but my mum and also my Man are sure it is. Here's an example so you can make your own opinion.


Tak jako tak, závěr tohoto semestru bude prima. Dát dohromady papírový model urbanistické stavby s příslušnou výkresovou dokumentací, objekt na land-artovou výstavu, esej (i když jen třístránkovou) obsahující názor na něco, na co názor nemám vůbec a dostatečně silné portfolio pro zkoušky... už jen za zvládnutí toho všeho by mě mohli na talentovkách omilostnit. Ach, jak náročné je být nezkušeným prvákem.


The end of the summer term will be simply hilarious. Doubtless. Making a cardboard model of an urbanistic building with attached plans, some object for our land-art exhibition, a paper which should be expressing my opinions about something on what I don't even have an opinion and a portfolio which should be strong enough. Kill me now. First grade destroys me in a very painful way.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pokud nejste zaregistrovaní uživatelé, podepište se, prosím.